Rekapitulácia minulých ročníkov

1. ročník 1993
Miesto výstavy: Banská Bystrica, Trnava
Účasť: 7 vystavovateľov, 28 kalendárov, 3 kategórie

2. ročník 1994
Miesto výstavy: Banská Bystrica, Trnava, Spišská Nová Ves, Banská Štiavnica
ďalšie údaje sa nezachovali

3. ročník 1995
Miesto výstavy: Banská Bystrica
Účasť: 24 vystavovateľov, 50 kalendárov

4. ročník 1996
Miesto výstavy: Banská Bystrica
Účasť: 12 vystavovateľ, 25 kalendárov

5. ročník 1997
Miesto výstavy: Banská Bystrica
Účasť: 35 vystavovateľov, 25 kalendárov, 3 kategórie

6. ročník 1998
Miesto výstavy: Banská Bystrica
Účasť: 33 vystavovateľov, 63 kalendárov, 6 kategórií, 4 mimoriadne ocenenia

7. ročník 1999
Miesto výstavy: Banská Bystrica
Účasť: 45 vystavovateľov, 79 kalendárov, 6 kategórií, 4 mimoriadne ocenenia

8. ročník 2000
Miesto výstavy: Banská Bystrica, hrad Slovenská Ľupča
Účasť: 35 vystavovateľov, 69 kalendárov, 8 kategórií

9. ročník 2001
Miesto výstavy: Banská Bystrica, hrad Slovenská Ľupča, Košice (Knižnica J. Bocácia)
Účasť: 25 vystavovateľov, 52 kalendárov, 17 kategórií, 4 mimoriadne ocenenia

10. ročník 2002
Miesto výstavy: Banská Bystrica, Nitra, Levice, Piešťany, Trnava, Liptovský Mikuláš, Banská Štiavnica,
Účasť: 30 vystavovateľov, 49 kalendárov, 12 kategórií

11. ročník 2003
Miesto výstavy: Banská Bystrica, Nitra, Levice, Piešťany, Rožňava, Liptovský Mikuláš, Banská Štiavnica
Účasť: 26 vystavovateľov, 70 kalendárov, 10 kategórií

12. ročník 2004
Miesto výstavy: Banská Bystrica, Levice, Poprad, Piešťany, Liptovský Mikuláš, Banská Štiavnica
Účasť: 22 vystavovateľov, 30 kalendárov, 10 kategórií

13. ročník 2005
Miesto výstavy: Banská Bystrica, Levice, Piešťany, Liptovský Mikuláš, Poprad
Účasť: 22 vystavovateľov, 39 kalendárov, 11 kategórií

14. ročník 2006
Miesto výstavy: Banská Bystrica, Piešťany, Levice, Liptovský Mikuláš, Prešov
Účasť: 32 vystavovateľov, 52 kalendárov, 11 kategórií, 5 mimoriadnych ocenení

15. ročník 2007
Miesto výstavy: Banská Bystrica, Piešťany, Levice, Liptovský Mikuláš, Stará Ľubovňa, Bardejov, Košice, Humenné, Poprad
Účasť: 41 vystavovateľov, 56 kalendárov, 12 kategórií, 2 mimoriadne ocenenia

16. ročník 2008
Miesto výstavy: Banská Bystrica, Košice ,Rožňava, Poprad, Piešťany, Liptovský Mikuláš, Veľký Krtíš , Stará Ľubovňa, Bardejov, Humenné, Levice, Senica
Účasť: 59 vystavovateľov, 88 kalendárov, 17 kategórií

17. ročník 2009
Miesto výstavy: Banská Bystrica, Košice , Poprad, Piešťany, Liptovský Mikuláš, Stará Ľubovňa, Humenné, Levice,
Účasť: 54 vystavovateľov, 69 kalendárov, 12 kategórií

18. ročník 2010
Miesto výstavy: Banská Bystrica, Bardejov, Košice, Kremnica, Levice, Lučenec, Muráň, Nitra, Piešťany, Rožňava, Stará Ľubovňa, Veľký Krtíš, Zvolen, Žiar nad Hronom, Žilina
Účasť: 43 vystavovateľov, 65 kalendárov, 10 kategórií, 2 mimoriadne ocenenia

19. ročník 2011
Miesto výstavy: Banská Bystrica, Bardejov ,Košice, Kremnica, Levice, Lučenec, Muráň, Nitra, Piešťany, Rožňava, Stará Ľubovňa, Veľký Krtíš, Zvolen, Žiar nad Hronom, Žilina
Účasť: 32 vystavovateľov, 41 kalendárov, 10 kategórií, 3 mimoriadne ocenenia

20. ročník 2012
Miesto výstavy: Banská Bystrica, Bardejov ,Košice, Kremnica, Levice, Lučenec, Muráň, Nitra, Piešťany, Rožňava, Stará Ľubovňa, Veľký Krtíš, Zvolen, Žilina
Účasť: 34 vystavovateľov, 48 kalendárov, 10 kategórií, 5 mimoriadnych ocenení

21. ročník 2013
Miesto výstavy: Banská Bystrica, Bardejov, Košice, Levice, Lučenec, Muráň, Nitra, Piešťany, Rožňava, Stará Ľubovňa, Veľký Krtíš, Zvolen
Účasť: 30 vystavovateľov, 36 kalendárov, 11 kategórií

22. ročník 2014
Miesto výstav: Banská Bystrica, Žilina, Rožňava, Stará Ľubovňa, Muráň, Piešťany, Šaľa, Zvolen, Košice, Levice, Lučenec, Nové Zámky, Trebišov, Veľký Krtíš, Svit, Michalovce, Hranovnica
Účasť: 34 vystavovateľov, 36 kalendárov, 10 kategórii

23. ročník 2015
Miesto výstav: Banská Bystrica, Žilina, Rožňava, Stará Ľubovňa, Muráň, Piešťany, Šaľa, Zvolen, Košice, Levice, Lučenec, Nové Zámky, Trebišov, Veľký Krtíš, Svit, Michalovce, Hranovnica
Účasť: 23 vystavovateľov, 29 kalendárov, 10 kategórii

24. ročník 2016
Miesto výstav: Banská Bystrica, Žilina, Rožňava, Stará Ľubovňa, Muráň, Piešťany, Zvolen, Košice, Levice, Lučenec, Nové Zámky, Trebišov, Veľký Krtíš, Svit, Michalovce, Hranovnica
Účasť: 36 vystavovateľov, 53 kalendárov, 10 kategórii

25. ročník 2017
Miesto výstav: Banská Bystrica, Žilina, Rožňava, Stará Ľubovňa, Muráň, Piešťany, Zvolen, Košice, Levice, Lučenec, Trebišov, Veľký Krtíš, Svit, Michalovce
Účasť: 35 vystavovateľov, 43 kalendárov, 10 kategórii

27. ročník 2019
Miesto výstav: Banská Bystrica, Žilina, Rožňava, Stará Ľubovňa, Muráň, Piešťany, Zvolen, Košice, Levice, Lučenec, Trebišov, Veľký Krtíš, Svit, Michalovce
Účasť: 33 vystavovateľov, 43 kalendárov, 10 kategórii

 


2017/25. ročník
výsledky súťaže

2017/25. ročník
výsledky súťaže


2016/24. ročník
výsledky súťaže


2015/23. ročník
výsledky súťaže

2012/22. ročník
výsledky súťažemediálne info

2012/21. ročník
výsledky súťažemediálne info


2012/20. ročník
výsledky súťažemediálne info













































www.najkrajsieknihy.sk | www.kfp.host.sk | www.fotoforum.sk