Výsledky 16. ročníka súťaže
NAJKRAJŠIE KALENDÁRE SLOVENSKA 2008

Porota udelila ocenenia týmto kalendárom:

A. NÁSTENNÉ VIACLISTOVÉ
A.1. FIREMNÉ FOTOGRAFICKÉ

1. SPEKTRUM GRAFIK, a.s. – Špeciálka TNK
2. Združená stredná škola polygrafická – Hĺbkotlač
3. Whirlpool Slovakia, Miroslav Zumrík - …in motion

A.2. FIREMNÉ REPRODUKCIE UMELECKÝCH DIEL
1. KASICO, a.s. – KASICO 2008
2. Colspedia, s.r.o – Princíp mojej krajiny

A.3. VOĽNE PREDAJNÉ FOTOGRAFICKÉ
1. SPEKTRUM GRAFIK, a.s.- Karol Demuth, Tatranské impresie
2. SPEKTRUM GRAFIK, a.s. - Špeciál Bikes
3. REDA, s.r.o – Bratislava

A.4. VOĽNE PREDAJNÉ REPRODUKCIE UMELCKÝCH DIEL
SPEKTRUM GRAFIK, a.s. - Ballet Dancers - ex aequo

A.5. AUTORSKÉ
1. Igor Boháč, Fotocentrum – Poklady pivníc
2. Generálne riaditeľstvo Železníc Slovenskej republiky Bratislava – Železnica môj život
3. Filip Kulisev – Amazing planet
Mimoriadne ocenenie: Ivan Čaniga– Dimension of shapes ,
za profesionálne zvládnuté fotografie a za grafické a polygrafické spracovanie kalendára.
Rádio Regina ocenilo kalendár Folklór v Turci, ktorý prihlásil Michal Lašút


A.6. MESTÁ
1. Mesto Šaľa – Pramene mesta Šaľa
2. Mesto Piešťany –Impresie Piešťany
3. Mesto Košice – Mesto a jeho občania v grafikách
Únia miest Slovenska ocenila kalendár IKONY, ktorý nominovalo mesto Ilava
Redakcia Obecné noviny ocenila kalendár Pezinok 800 rokov, ktorý nominovalo mesto Pezinok


A.7. OBCE
1. Obec Bernolákovo – Obec Bernolákovo
2. Obec Muráň – Obec Muráň
3. ALFA MEDIA, Obec Čaňa – Recepty našich babičiek
Redakcia Obecné noviny ocenila kalendár Haniska očami detí, ktorý nominovala obec Haniska

A.8. REGIÓNY
1. Prešovský samosprávny kraj – Pamiatky horného Šariša v skanzene Šarišského múzea v Bardejove
2. Banskobystrický samosprávny kraj a Bratia Sabovci, s.r.o – Rok v banskobystrickom samosprávnom kraji

B.9. NÁSTENNÉ, JEDNOLISTOVÉ PLAGÁTY
1. Gupress, s.r.o – Spoločenské pravidlá
2. Regionálna rozvojová agentúra Kysuce – Drotársky kalendár
3. Obec Štrba – Štrba, obec pod Tatrami

C. STOLOVÉ
C.10. FIREMNÉ
1. Železiarne Podbrezová, a.s – Železiarne Podbrezová
2. Generálne riaditeľstvo Železníc Slovenskej republiky Bratislava – Železnice slovenskej republiky

C.11. VOĽNE PREDAJNÉ
1. Filip Kulisev – Amazing planet
2. SPEKTRUM GRAFIK, a.s.- Claude Monet
3. Spolok sv. Vojtecha - VOJTECH, s.r.o – Svätovojtešský katolícky kalendár

C.12. MESTÁ, C.13. OBCE
1. Obec Veľké Leváre – Kalendár s historickými fotografiami obce
2. Mesto Dolný Kubín – Dolný Kubín, včera a dnes
3. Mestské centrum kultúry Malacky – Divadlo na hambálku 2002-2007

D.14. KARTIČKOVÉ
1. Ján Miškovič „MIŠIAK“ – Donovaly
2. Obec Smižany - Modliba za Smižany
3. Mesto Prievidza - Mestská polícia Prievidza

E.15. INTERNETOVÉ
Katarína Volčková Sláviková – Identity – ex aequo

F.17. INÉ
1. Výtvarná agentúra A1 – Kolekcia diárov
2. Združená stredná škola polygrafická – Minidiár
3. Mesto Pezinok – Pezinok

 


2017/25. ročník
výsledky súťaže

2017/25. ročník
výsledky súťaže


2016/24. ročník
výsledky súťaže


2015/23. ročník
výsledky súťaže

2012/22. ročník
výsledky súťažemediálne info

2012/21. ročník
výsledky súťažemediálne info


2012/20. ročník
výsledky súťažemediálne info













































www.najkrajsieknihy.sk | www.kfp.host.sk | www.fotoforum.sk