Výsledky 18. ročníka súťaže
NAJKRAJŠÍ KALENDÁR SLOVENSKA 2010

Porota udelila ocenenia v týchto kategóriách

A. Nástenné viaclistové

A/1 Firemné fotografické
1. Národná banka Slovenska, Drevené skvosty architektúry
2. Slovenská legálna metrológia, Živá metrológia
3. Generálne riaditeľstvo ŽSR, Malá železnica s veľkým čarom

A/2 Firemné reprodukcie umeleckých diel
Kategória nebola obsadená

A/3 Autorské
1. Filip Kulisev, Amazing Planet
2. PRESCO GROUP SLOVAKIA, Adolf Zika WOMAN 2010
3. Igor Boháč, Remeslá našich otcov a mám

Mimoriadne ocenenie za kreativitu bolo udelené agentúre ENTERPRISE, spol. s r.o., za dielo Kalendár 2010
Mimoriadne ocenenie za netradičné technologické spracovanie bolo udelené autorovi Jozefovi Čvikotovi za kalendár Plynutie času

A/4 Regióny
1. Prešovský samosprávny kraj, Sedem divov Prešovského kraja
2. Chabad Slovensko, o.z. Hebrejský rok 5770
3. Cena nebola udelená

A/5 Mestá
1. Mesto Spišská Nová Ves, Spišská Nová Ves 2010
2. Mesto Šaľa, Reflexie mesta Šaľa
3. Mesto Malacky, Mesto Malacky 2010

A/6 Obce
1. Obec Oravský Podzámok, Obecný kalendár
2. Obec Bernolákovo, Bernolákovo 2010, denne chodiť okolo
3. Obec Muráň, Obec Muráň

A/7 Voľne predajné fotografické
1. MiniM s.r.o, Magické Tatry, Marian Matta
2. PRESCO GROUP SLOVAKIA, Jan Saudek 2010
3. Cena nebola udelená

A/8 Voľne predajné reprodukcie umeleckých diel
1. PRESCO GROUP SLOVAKIA, Alfons Mucha 2010, Slovanská epopej
2. MiniM s.r.o, Illusions-Pavel Berger (akty-kresby)
3. Cena nebola udelená

B. Nástenné jednolistové, plagáty
1. GUPRESS, Ľudové kroje na Slovensku 2010
2. Mesto Nitra, Nitra 2010
3. Obec Štrba, Štrba

C. Stolové
1. Filip Kulisev, Amazing Planet
2. Spolok sv. Vojtecha – VOJTECH spol. s r.o., Svätovojtešský katolícky kalendár 2010
3. Obec Veľké Leváre, Veľké Leváre 2010

 

ZOZNAM PRIHLÁSENÝCH DO SÚŤAŽE NAJKRAJŠÍ KALENDÁR SLOVENSKA 2010

A. Nástenné viaclistové

A/1 Firemné fotografické
1. Národná banka Slovenska, Drevené skvosty architektúry
2. Generálne riaditeľstvo ŽSR, Malá železnica s veľkým čarom
3. ARCHUS architektonický ateliér Ing.arch. Jozef Frtús, Kalvárska hora Banská Bystrica
4. MONDI SCP, a.s., Krajina ktorú si vážime
5. Slovenská ústredná hvezdáreň, Astronomický kalendár 2010
6. Slovenská legálna metrológia, Živá metrológia
7. Bc. Ľudovít Horváth Autoobrana klub, PAWTO Slovakia, Autodefence Wing Tchun 2010
8. Vami – Ing. Milan Valocka, SLOVAK FOOD

A/2 Firemné reprodukcie umeleckých diel
Kategória nebola obsadená

A/3 Autorské
1. PRESCO GROUP SLOVAKIA, Adolf Zika WOMAN 2010
2. Mgr. art. Marek Ryboň, Prezentácia identity
3. Ing. Jaroslav Horečný, Slovensko – Štyri ročné obdobia
4. Eduard Genserek, Divadlo Z Pasáže
5. Jozef Čvikota, Plynutie času
6. Igor Boháč, Tajomstvá podzemia
7. Igor Boháč, Remeslá našich otcov a mám
8. Igor Boháč, Africké Safari
9. ENTERPRISE, spol. s r.o., Kalendár 2010
10. Filip Kulisev, Amazing Planet

A/4 Regióny
1. Chabad Slovensko, o.z., Hebrejský rok 5770
2. Prešovský samosprávny kraj, Sedem divov Prešovského kraja

A/5 Mestá
1. Mesto Trenčín, Naše mesto
2. Mesto Malacky, Mesto Malacky 2010
3. Mesto Šaľa, Reflexie mesta Šaľa
4. Mesto Spišská Nová Ves, Spišská Nová Ves 2010

A/6 Obec
1. Obec Muráň, Obec Muráň
2. Obec Seňa, Rozmarín – Seňa 2010, Rozmaring – Abaújszina 2010
3. Obec Bernolákovo, Bernolákovo 2010 denne chodiť okolo
4. Obec Valaliky, Valalická krojovaná svadba
5. Obec Oravský Podzámok, Obecný kalendár
6. Mestská časť Košice – Poľov, Z Poľovských kuchýň
7. Obec Hrašovík, Naša škola

A/7 Voľne predajné fotografické
1. PRESCO GROUP SLOVAKIA, Jan Saudek 2010
2. MiniM s.r.o, Magické Tatry Marian Matta

A/8 Voľne predajné reprodukcie umeleckých diel
1. PRESCO GROUP SLOVAKIA, Alfons Mucha 2010, Slovanská epopej
2. MiniM s.r.o, Illusions-Pavel Berger(akty-kresby)

B. Nástenné jednolistové plagáty
1. GUPRESS, Ľudové kroje na Slovensku 2010
2. Obec Štrba, Štrba
3. Mesto Nitra, Nitra 2010
4. FOMI s.r.o, Oščadnica
5. FOMI s.r.o, Dobrovoľný hasičský zbor Raková
6. FOMI s.r.o, Dobrovoľný hasičský zbor Čachtice
7. Mesto Prievidza – Mestská polícia, Mestská polícia Prievidza

C. Stolové
1. Generálne riaditeľstvo ŽSR, Kalendár ŽSR 2010
2. Obec Madunice, Madunice 2010
3. Základná umelecká škola Svit, Naše slniečka II.
4. Spolok sv. Vojtecha – VOJTECH spol. s r.o., Svätovojtešský katolícky kalendár 2010
5. Igor Boháč, Vo víne je pravda
6. Mesto Dolný Kubín, Dolný Kubín
7. Tlačiareň Neoprint Plus, s.r.o., Rybársky kalendár 2010
8. Regionálne združenie obcí, Tak si tu žijeme...
9. Obec Veľké Leváre, Veľké Leváre 2010
10. Filip Kulisev, Amazing Planet
11. Obec Haniska, Haniska a hanišťania 2010 alebo Takto si tu žijeme

 

 


2017/25. ročník
výsledky súťaže

2017/25. ročník
výsledky súťaže


2016/24. ročník
výsledky súťaže


2015/23. ročník
výsledky súťaže

2012/22. ročník
výsledky súťažemediálne info

2012/21. ročník
výsledky súťažemediálne info


2012/20. ročník
výsledky súťažemediálne info













































www.najkrajsieknihy.sk | www.kfp.host.sk | www.fotoforum.sk