Výsledky 28. ročníka súťaže
NAJKRAJŠÍ KALENDÁR SLOVENSKA 2020
Porota udelila ocenenia v týchto kategóriách:
A1 Firemné fotografické
1. Západoslovenské tlačiarne Skalica, s.r.o.: „Všetko je inak“
2. Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky: Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky 2020
3. MONDI SCP, a.s.: STROM
A3 Autorské
1. Tlačiareň P+M, s.r.o.: Miroslav Cipár 2020
2. Miroslav Saniga: Chotár pod Čierným kameňom v premenách ročného kolobehu 2020
3. Lubomír Schmida: FIAT LUX – Poézia svetlom
A4 Regióny
1. Záujmové združenie folklórneho súboru MLADOSŤ: Kalendár 2020 Herbarium Populi Vagi (Herbár ľudu Váhu)
2. Vihorlatské múzeum v Humennom: Kaštieľ v Humennom 2020
3. Trenčiansky samosprávny kraj: Trenčianska župa ako líder duálneho vzdelávania
A5 Mestá
1. Mesto Krupina: Andrej Sládkovič: 200. výročie narodenia 1820 – 2020
2. Mesto Ružomberok: Ružomberské kalendáre 2020
3. Mesto Kežmarok: EĽRO 2020
A6 Obce
1. Obec Valaliky: „Co še u nas varelo“
2. Obec Muráň: Obec Muráň – 4 ročné obdobia
3. Istra Centrum a MČ Bratislava Devínska Nová Ves: FOTOFÓRUM 2020
A7 Voľnopredajné fotografické
1. SPEKTRUM GRAFIK a.s.: Slovensko v kroji
2. PRESCO GROUP, a.s.: Magické Tatry 2020
3. PRESCO GROUP, a.s.: Zaostrené na Áziu 2020
A8 Voľnopredajné reprodukcie umeleckých diel
1. SPEKTRUM GRAFIK a.s.: Gustav Klimt
2. PRESCO GROUP, a.s.: Kateřina Bažantová 2020
3. PRESCO GROUP, a.s.: Naivné umenie – Konstantin Rodko 2020
B9 Jednolistové
1. GUPRESS s.r.o.: Vianočné tradície na Slovensku
2. Peter Martinka: Dubnica nad Váhom – Mesto športu
C10 Stolové
1. RICOH Slovakia s.r.o.: Theta kalendár Ricoh Slovakia
2. Trenčiansky samosprávny kraj: TSK 2020
3. Obec Zohor: Obec Zohor
Osobitné ocenenia
Osobitné ocenenie za dlhodobé šírenie výtvarnej kultúry pre minoritné skupiny obyvateľstva Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči:
HODINY
Osobitné ocenenie za koncepciu dizajnu a polygrafické spracovanie
PRESCO GROUP, a.s.:
Dominik Miklušák 2020
PRESCO GROUP, a.s.: Pavel Fuksa 2020
|